Search icon

Golf IV – auto kupione przypadkiem ale to był bardzo dobry zakup.

Historia jest dość długa ale w skrócie – pojechaliśmy z zamiarem zakupu auta dla mojej mamy. Samochód, który chciała oglądać od razu jej się nie spodobał i nawet nie doszło do oględzin. Pojechaliśmy do komisu pooglądać co tam mają. I tak naszym oczom ukazał się on – cały na biało (czerwono) GOLF IV. Tak się nam wszystkim spodobał, że po jeździe próbnej decyzja była bardzo szybka. Wraca z nami do domu. To był udany zakup, jest z nami do tej pory.

Wymiana czujnika ABS prawy przód - Golf IV

Wymiana czujnika ABS prawy przód – Golf IV

Współczesne pojazdy (takie jak Golf czwartej generacji) są wyposażone w różnorodne czujniki, które pełnią różne funkcje. Wśród nich znajd..

Czytaj więcej

Wymiana gałki i mieszka biegów - Golf IV

Wymiana gałki i mieszka biegów – Golf IV

Golf IV jest jednym z najbardziej popularnych aut na świecie. Wymiana poszczególnych części nie wymaga specjalnych umiejętności. Dotyczy to choc..

Czytaj więcej

Wymiana błotników i naprawa progów Golf IV

Wymiana błotników i naprawa progów – Golf IV

Cześć, siemanko!Ostatnio wymieniałem z bratem błotniki w Golfie IV. W starych rdza była już wszędzie. Dodatkowo, w jednym błotniku pojawiła s..

Czytaj więcej

Wymiana zawieszenia golf iv

Wymiana wahaczy, sworzni, końcówek drążków i łączników stabilizatora – Golf IV

Sprawny samochód to podstawa naszego bezpieczeństwa podczas podróży. Przed dłuższą wyprawą zawsze warto sprawdzić zawieszenie, które należy..

Czytaj więcej

Wymiana sprężyn i amortyzatorów

Wymiana sprężyn i amortyzatorów – Golf IV

Auto składa się z wielu układów, które tworzą spoistą całość. Kiedy elementy jednego z nich są uszkodzone, może powodować to niebezpieczn..

Czytaj więcej

Wymiana gum stabilizatora

Wymiana gum stabilizatora – Golf IV

Pewne odgłosy dochodzące z naszego pojazdu w trakcie jazdy powinny nas zaniepokoić. Bowiem niektóre mogą świadczyć o nieprawidłowej pracy stab..

Czytaj więcej